Forums

Par vēstulēm

Gribu noskaidrot: Kāpēc mans lietotāja profils (Inta), kā pati noskaidroju, piesaistīts profilam (Labas grāmatas). Un kāpēc vērtēšana ar zvaigznītēm un sarakste ar lietotāju (lailla) notiek, caur manu inbox paskastīti un lailla@inbox.lv. Mūsu savstarpējā, nepatīkamajā, sarakstē, iesaistīta arī profīla lietotāja (Ameila). Man, nepatīk lasīt svešas vēstules, un vēl, jo vairāk, saņemt aizskarošus apvainojumus, par to, ka esmu rupja un augstpratīga persona un brīdina lasītājus, lai nepērk no manis grāmatas. Bet, tajā paša laikā, lieliski izmanto manu pārdodamo vai atdodamo grāmatu attēlus, lai reklamētu savu grāmatu pārdošanu, un pat nekautrējas, aizņemties no mana maciņa naudiņu, kuru esmu iemaksājusi mybooka kontā, lai reklamētu savas pārdodamās grāmatas. Ceru uz sapratni! Ar cieņu, Inta.

 

Izveidots: 09.02.2024. 1:29 | Skatījumi: 687

Es Jums ieteiktu sazināties ar administrāciju. Arī man ir  negatīva pieredze ar šo laila@inbox.lv, bet cenšos naņemet vērā šo un dažu citi lietotāju "izklaidi". Ko darīt, ja nav cilvēciņiem citas izklaides iespējas.


09.02.2024. 13:59

Labdien, Līga!

Gribu Jums pateikties par padomu un sapratni! Šķiet, ka atminēju, savas dzīves, lielāko krustvārdu mīklu. Vēlreiz, paldies par labajiem vārdiem!

Ar cieņu,

Inta.

 


29.05.2024. 11:03

Pievienot atbildi

Lai pievienotu atbildi, Reģistrējies vai ienāc portālā.

Reģistrēties Pieslēgties
Top