Recenzijas

D.Grols "Stāstnieks"

Ak, Deivij, tu uzkriti man kā sniegs uz galvas un ieradies pie manis putenī. Ar troksni. Skaļi sevi piesakot.

Līdz šim neesmu lasījusi biogrāfijas, tāpēc nebija ne jausmas, vai man vispār patiks. Arī Foo Fighters fane es neesmu (nu labi, kuru es te muļķoju - nebiju) un man nebija ne jausmas, kas ir Deivs Grols. Saņēmusi grāmatu no @veita_, es centos noskaņoties pēc iespējas labākai lasīšanai. Deivs raksta "Pagriez skaļāk un dziedi līdz". Un tā arī darīju: austiņās skanēja Foo Fighters Spotify pleiliste, blakus pa ķērienam tēja un mandarīni. Un sāku savu ceļojumu man nezināmajā rokenrola valstībā.

Manu bērnību nevarēja saukt par pārtikušu. Īpašs gadījums bija tikt pie Ādažu čipsu mazās paciņas kā lielākā garduma. Un tad katru čipsi es kāri lēnām nolaizīju un tad uzliku to uz mēles un izgaršoju tik ilgi, kamēr kartupeļu daiviņa izšķīda putrā. Viss, lai paildzinātu čipšu paciņas baudījumu. Un tā es lasīju šo grāmatu. Lēnām, ļoti lēnām, iedziļinoties vārdos, dziesmās un mūzikas valdzinājumā. Sekoju Deiva bērnībai, kratījos ar viņu busiņā Scream tūrē un ar vienu aci lūrēju Nirvanas " Smells like teen spirit" klipu jūtūbē, kamēr Deivs stāstīja par klipa tapšanu. Skumjās nopūtos pie Kurta aiziešanas, šausmās noelsos pie salauztās potītes koncertā un smējos par apcietināšanu par braukšanu dzērumā ar motorolleru Austrālijā. Izkusu pie bezgalīgās mīlestības uz meitām un milzīgā mammas atbalsta. Deiv, tu esi īsts kaimiņmājas padīvainais čalis ar seksīgo smaidu, kas liek kājām ļimt un muļķīgi smaidīt. Tava vienkāršība un bērnišķīgā aizrautība liek tevi apbrīnot. Man bija prieks kaut nedaudz tevi iepazīt.

Paldies @veita_ konkursam par iespēju un @izdevnieciba.helios par brīnišķīgo mūzikas ceļojumu. Grāmata ir lielisks ieguvums ne tikai Grola faniem, bet ikvienam, jo stāsts ir izstāstīts brīnišķīgi aizrautīgi un interesanti, ar krietnu humora devu un sirsnību.


Komentāri (0)

Vēlies komentēt? Reģistrējies vai pieslēdzies portālam.

Šeit vēl nav komentāru!
Grāmatas sludinājumi portālā (1)
Stāstnieks
GROLS DEIVS ☆☆☆☆☆

€ 12.00

Visi citāti

Citāts

Ir cilvēki, kuri spēj paveikt visādus varoņdarbus, izņemot vienu: nestāstīt par savu laimi nelaimīgajiem.

Jaunākās atsauksmes

Reģistrēties Pieslēgties
Top