Recenzijas

M.Kostello, N.Ričardss "Čeringemas mistērijas"

"Kad upē tiek atrasts sievietes līķis, itin visi, policiju ieskaitot, Čeringemā ir pārliecināti, ka tas ir negadījums. Taču Sārai, kas reiz bijusi bojā gājušās draudzene, kaut kas neliek mieru. Un, kad notikumi viņu saved kopā ar atvaļināto Ņujorkas policistu Džeku, kas sagadīšanās pēc dzīvo kuģītī uz upes, ir skaidrs, ka noziegumiem pa pēdām Čeringemā nu ir ne tikai policija…"

Man stāsti (vai īsromāni) īsti nepatīk, jo tie ātri beidzas. Neko daudz no šīs grāmatas negaidīju, bet sagaidīju visu un vēl vairāk. Īsti angliski omulīgs detektīviņš mis Mārplas stilā ar kolorītiem personāžiem un atjautīgiem noziegumiem. Par pēdējo stāstu es uzjautrinājos visvairāk? Abu amatierdetektīvu Sāras un Džeka duets ir tik sirsnīgs un patīkams, ka mazliet bija žēl, ka grāmata tik ātri beidzas. Spēju iedomāties šo detektīvu ekranizāciju - vēl viena Midsomera.


Komentāri (0)

Vēlies komentēt? Reģistrējies vai pieslēdzies portālam.

Šeit vēl nav komentāru!
Grāmatas sludinājumi portālā (3)
Čeringemas misterijas
Vairāki autori ★★★★☆

€ 11.00

Čeringemas misterijas
Vairāki autori ★★★★☆

€ 6.00

Čeringemas misterijas
Vairāki autori ★★★★☆

€ 11.00

Visi citāti

Citāts

Ja vien dzīve būtu tik vienkārša, ka vienīgi ļauni cilvēki darītu ļaunus darbus, un mums tikai vajadzētu tos nošķirt no sabiedrības. Bet robeža starp labo un ļauno mīt ikviena cilvēka sirdī. Un kurš ir gatavs iznīcināt daļu savas sirds?

Jaunākās atsauksmes

Reģistrēties Pieslēgties
Top