Recenzijas

E. Šepa "Deviņas dzīvības"

"Noršēpingas izmeklētāju komanda nonākusi strupceļā – lai gan abi noziegumi izskatās savstarpēji nesaistīti, sprādzienā un uzbrukumā bojāgājušie ir vienas bandas locekļi. Vai arī vainīgais varētu būt viens un tas pats? Kad izmeklēšanā iesaistās prokurore Jāna Berzeliusa, viņa saprot, ka lietai ir tieša saistība ar viņu pašu. Prokurora uzdevums vienmēr ir bijis noskaidrot patiesību, taču šoreiz Jānai jādara viss, lai to noslēptu… "

Ak, velna milti! Emēlija Šepa ir mana narkotika. Uz īsu grāmatas lasīšanas laika brīdi izraisa kaifu, pēc tam lomkas līdz nākamajai grāmatai. Paplicina maciņu, bet rezultāts ir tā vērts. Es šo grāmatu gaidīju jau no brīža, kad pagājušā gada septembrī aizvēru "Nāriņu" vāku. "Deviņas dzīvības" ir tiešs turpinājums "Nāriņu" 'klints pakaramā' (@agneseizmekle tulkotais termins)notikumiem. Un tagad es ar trīcošām rokām un sirdi gaidu, kad @lmizdevnieciba iztulkos nākamo grāmatu "Björnen sover" (guļošais lācis, lāča miegs=kaut kas par lāčiem)

Deviņas dzīvības nav stāsts par kaķi, deviņas dzīvības ir narkotiku karteļa bandas līķu skaits šajā grāmatā. Sižeta līnija nav no manām mīļākajām, jo labāk dodu priekšroku maniakiem slepkavām, nekā bandu kariem. Tomēr Noršēpingas izmeklētāju komanda nelika man vilties. Spraiga izmeklēšana, šī mūžīgā kaķa un peles spēle neļāva atslābt ne brīdi. Mazliet gan pietrūka aktīvākas Danilo iesaistes, jo Jānas un Danilo attiecības ir tik sprādzienbīstamas un interesantas, ka gribas vēl un vēl. Nekas, tiksimies nākamajā grāmatā!


Komentāri (0)

Vēlies komentēt? Reģistrējies vai pieslēdzies portālam.

Šeit vēl nav komentāru!
Grāmatas sludinājumi portālā (2)
Deviņas dzīvības
Emēlija Šepa ★★★★★

€ 15.00

Deviņas dzīvības
Emēlija Šepa ★★★★★

€ 15.00

Visi citāti

Citāts

Viens no iemesliem, kāpēc dators ir necilvēcīgs: kad tas ir pareizi uzprogrammēts un gludi strādā, tas ir absolūti godīgs.

Jaunākās atsauksmes

Reģistrēties Pieslēgties
Top