Recenzijas

M. Edvardsons "Labie kaimiņi"

"Mīkaels un Bjanka kopā ar bērniem pārceļas no Stokholmas uz nelielo Čēpingu, jo šķiet - tur viņu ģimenei būs mierīgāka un draudzīgāka vide. Kaimiņi ir laipni un izpalīdzīgi, Mīkaelam atrodas darbs vietējā skolā, bet Bjanka mājās rūpējas par abām atvasēm. Idilli pārtrauc negadījums – kaimiņienes Žaklīnas auto notriec uz velosipēda braucošo Bjanku. Kamēr sieva slimnīcā balansē uz robežas starp dzīvību un nāvi, Mīkaels cenšas saprast, vai tas bija negadījums vai tīša rīcība..."

Kamēr gaidām Edvardsona jauno veikumu, atjēdzos, ka esmu palaidusi garām iepriekšējo (kāda nolaidība no manas puses!). Tad nu lai būtu grāmata par kaimiņiem! Lasot šo samudžināto stāstu par ķertajiem kaimiņiem, nevarēju beigt vien priecāties par saviem žoga partneriem? Mīke un Bjanka gan ideāli iederas Čēpingas Strīdnieku ielā, jo paši vien no kolorītās sabiedrības neatpaliek. Labs psiholoģiskais skandināvu trillerītis, kurš arī pēc garas darba dienas neļauj nolikt grāmatu uz naktsskapīša un doties gulēt.


Komentāri (0)

Vēlies komentēt? Reģistrējies vai pieslēdzies portālam.

Šeit vēl nav komentāru!
Grāmatas sludinājumi portālā (2)
Labie kaimiņi
Matiass Edvardsons ★★★★★

€ 7.00

Labie kaimiņi
Matiass Edvardsons ★★★★★

€ 7.00

Visi citāti

Citāts

Ja cilvēks kļūst pesimists līdz četrdesmit gadiem, viņš zina pārāk daudz; ja viņš paliek optimists pēc četrdesmit gadiem, viņš zina pārāk maz.

Jaunākās atsauksmes

Reģistrēties Pieslēgties
Top