Recenzijas

L.Railija "Slepkavības Flīthausā"

"Kāda skolēna nāve Norfolkas privātskolā šokē visus, un prestižās skolas direktors ļoti cer, ka tas ir tikai traģisks negadījums.
Taču policijai notikušais šķiet aizdomīgs, un lietas izmeklēšana tiek uzticēta detektīvinspektorei Džezminai Hanterei, kura bija nolēmusi pamest darbu, tomēr negribīgi piekrīt uzņemties šo lietu."

Sāku domāt, ka neko iepriekš no Lūsindas Railijas darbiem neesmu lasījusi. Un nedaudz skumdina fakts, ka Flīthausa ir pirmais un pēdējais autores detektīvs. Jo, ak tu mī un žē, tas bija viens ārkārtīgi anglisks paraugdetektīvs visās detektīvu labākajās tradīcijās. Es izbaudīju katru rindiņu! Šis nebija tas sausais un stīvais angliskums, kas kaklā sprūst, šis bija tas kičīgais angliskums, kas liek to mīlēt un lūgties pēc vēl un vēl. Nezinu, vai pie vainas ir autores sižeta tīklu meistarīgums vai mana sasodītā gripa, bet es līdz pat pašām beigām neko nesapratu un nevarēju nojaust vainīgo slepkavu. Es tikai sekoju līdzi pierādījumiem un pavedieniem. Lieliski. Es teiktu, ka manā lieliskuma skalā Flīthausa gāž no troņa Galbraitu (starp mums runājot, ar pēdējiem 2 romāniem Galbraits šļūc lejā pats). Noteikti iesaku visiem detektīvu mīļiem!


Komentāri (0)

Vēlies komentēt? Reģistrējies vai pieslēdzies portālam.

Šeit vēl nav komentāru!
Grāmatas sludinājumi portālā (1)
Slepkavības Flīthausā
RAILIJA LŪSINDA ☆☆☆☆☆

€ 11.00

Visi citāti

Citāts

Jaunākās atsauksmes

Reģistrēties Pieslēgties
Top