Recenzijas

S.Pennere "Zudusī aptieka"

"Aizmirsti pagātnes notikumi. Noslēpumaina saikne, kas vieno sievietes. Indes un atriebības mantojums. Laipni lūgti zudušajā aptiekā!"

Beidzot! Beidzot es noķēru ilgi kāroto @izdevnieciba.helios jaunumu - "Zudušo aptieku". Dažādās un stipri līdzīgās atsauksmes manī tikai uzkurināja ziņkāres niezi. Šo grāmatu bija jāizlasa!

Realitātē grāmata ir vizuāli skaista. Vāks ir tik košs un krāsu piesātināts, ka tā vien stāsta par senu burvību. Un lapas ir tāda paša samtainā papīra kā "Stāstniekam". Nu burvīgi?

Atsauksmēs vairākkārt varēja lasīt, ka tagadnes notikumi neatstāja tādu pašu iespaidu kā pagātnes notikumi. Man šis stāsts gan harmoniski slīdēja uz priekšu. Es sekoju Kerolainai pa pēdām un, elpu ievilkusi, blandījos pa mazajām Londonas alejām, urķējos bibliotēkas dzīlēs un nespēju sagaidīt, līdz viņa nokļūs līdz atrisinājumam. Arī Nellas un Elīzas stāsts bija tikpat aizraujošs. Londonas smakas, netīrība pretstatā augstākajai sabiedrībai. Man patika.

Un tomēr, ir jūtams, ka šis ir debijas romāns. Vairākas mazas nesakritībiņas, ātrā skriešana pāri sižetam, pavedieni, kuri visu laiku izdevīgi krīt rokās... autorei ir, kur augt. Ar nepacietību gaidīšu nākamos darbus.


Komentāri (0)

Vēlies komentēt? Reģistrējies vai pieslēdzies portālam.

Šeit vēl nav komentāru!
Grāmatas sludinājumi portālā (3)
Pārdots
ZUDUSĪ APTIEKA
Sāra Pennere ★★★★☆

€ 10.00

ZUDUSĪ APTIEKA
Sāra Pennere ★★★★☆

€ 9.00

ZUDUSĪ APTIEKA
Sāra Pennere ★★★★☆

€ 10.00

Visi citāti

Citāts

Drosmīgākais lēmums, ko tu vari pieņemt ik dienu, ir būt labā garastāvoklī.

Jaunākās atsauksmes

Reģistrēties Pieslēgties
Top