Recenzijas

Z.Nuts "Mums vajadzētu šķirties"

"Laura un Edgars ir veiksmīgs juristu pāris, kuru dzīvē un laulībā šķietami nekā netrūkst. Tomēr palēnām abu attiecībās iezadzies savāds svešums. Pieņemot lēmumu šķirties, abi nemaz nenojauš, ka tikai tagad sāksies viņu ceļš ne tikai pretī sev un savām patiesajām vēlmēm, bet arī vienam pie otra..."

Šī grāmata atgādināja seno patiesību, ka no sevis nevar aizbēgt un paslēpties. Lai kādu masku tu uzliktu un rādītu citiem, tu zini, kas zem tās patiesi slēpjas. Tu vari izlikties savādāks, vari melot apkārtējiem un arī sev, bet kā špaktelim uz drūpošas sienas agrāk vai vēlāk parādās plaisas. Un tad ir jautājums, kur un cik tālu ir tavs lūzuma punkts. Un vai pēc salūšanas tu spēsi piecelties un labot salauzto, vai arī ir par vēlu.

Šī ir grāmata par mentālās veselības svarīgumu. Par spēju laicīgi atpazīt problēmas un griezties pēc palīdzības šīs problēmas risināt. Šī grāmata parāda to, ka ar strausa taktiku neko nevar atrisināt. Šī grāmata atkal atgādina paskatīties uz vistuvākajiem un tos saredzēt. Un šī grāmata ir par to, kā spert soli pretim sev un viens otram.

Es zināju, ka šis nav autores raksturīgais viegla lasījuma romāns. Tomēr negaidīju, ka īsais, lakoniskais un dziļas pašanalīzes pilnais teksts man trāpīs kā dūre pa saules pinumu, sašķobot manis pašas masku. Sākumā skeptiski skatījos uz nieka 230lappšu plāno grāmateli, tomēr tās bija tik piesātinātas lappuses, ka vairāk būtu smagi izturēt. Lielisks darbs, vienkārši lielisks darbs, kurš, pašai negaidot, dziļi palīda zem ādas un uz palikšanu.


P.S. Ja atpazīsti grāmatā aprakstītās sajūtas, ja esi ko līdzīgu piedzīvojis pats, tad mājaslapā www.depresija.lv ir plaša informācija, kur var saņemt palīdzību. Būsim veseli un laimīgi!


Komentāri (0)

Vēlies komentēt? Reģistrējies vai pieslēdzies portālam.

Šeit vēl nav komentāru!
Grāmatas sludinājumi portālā (1)
Mums vajadzētu šķirties
Zane Nuts ★★★★★
Visi citāti

Citāts

Vecumā pēc septiņdesmit ir viena priekšrocība – riskēt var tikai ar mazu daļiņu dzīves.

Jaunākās atsauksmes

Reģistrēties Pieslēgties
Top