Recenzijas

N.Moriartija "Tev tas jāzina"

"Džilas trīs pieaugušie dēli viņai nozīmē itin visu. Viņa darītu jebko savu zēnu dēļ – arī melotu un pat mirtu. Kādu dienu viņa saņem mīklainu e-pasta vēstuli ar vārdiem: “Tev tas jāzina.” Bet Džila nevēlas zināt. Viņa neizlasa vēstījumu. Tomēr dažas lietas nevar slēpt mūžīgi. Drīz vien Džila sāk apjaust, ka nemaz nepazīst savus dēlus."

Moriartija ir uzvārds, kas trilleru lasītāju pasaulē komentārus neprasa. Laiena jau gadiem mūs priecē ar izciliem un dažiem ne tik izciliem, bet tomēr labiem darbiem. Toties ar Nikolu man šī ir pirmā satikšanās. Un OU MAI GĀD! Super grāmata! Ļoti līdzīgs stāstījuma stils kā māsai, ļoti austrālisks, ļoti ģimenisks un nekā pārdabiska vai pārcilvēciska. Tikai parastie cilvēki ar savām vājībām un noslēpumiem. Bet sižets savīts tā, ka intrigu uztur līdz pat beigām. Lappuses šķiras viena pēc otras, vēl un vēl. Izlasīju apmēram 5 stundās, kuras palidoja kā viens mirklis. Izcils ģimeniskais trilleris! Moriartiju māsas ir ?.

Un vai tas grāmatas vāks nav super skaists? Atgādina tos pēc skata indīgos saldētos dzērienus, ko tirgo ielu kafejnīcās un gadatirgos.


Komentāri (0)

Vēlies komentēt? Reģistrējies vai pieslēdzies portālam.

Šeit vēl nav komentāru!
Grāmatas sludinājumi portālā (0)
Šobrīd portālā nav aktīvu šīs grāmatas sludinājumu. Vēlies nopirkt vai pārdot šo grāmatu? Pievienot sludinājumu
Visi citāti

Citāts

Jaunākās atsauksmes

Reģistrēties Pieslēgties
Top